+39 0575 680759

Kim jesteśmy

Szukaj nieruchomości

Agencja Nieruchomości JKM działa w jednych z najpiękniejszych i najbardziej ekskluzywnych regionów Włoch – w Umbrii i w Toskanii. Jest to obszar obdarzony naturalnym pięknem wzgórz pokrytych lasami i gajami oliwkowymi oraz wspaniałym wybrzeżem Toskańskim. Kolebka Renesansu - miejsce gdzie splata się historia, tradycja i zabytki – zachowane w autentycznym stanie – ze współczesnością. Zachwyca bogactwo architektury i sztuki, wielkiej klasy rzemiosło, cuda kuchni i winnic.  Świeżość i rozmaitość lokalnych produktów wzbogacają tutejszą kuchnię a wina z Chianti, Montalcino, Montepulciano, Bolgheri czy Orvieto czynią z obiadu prawdziwą ucztę.

Twój dom w Toskanii i w Umbrii

Nasza działalność obejmuje cały obszar Umbrii i Toskanii, choć operujemy głównie w rejonie Arezzo, Castiglion Fiorentino, Bucine, Valdichiana, Val di Chio, Valdambra, Valdarno i Val d’Orcia w Toskanii oraz wokół Jeziora Trasimento w Umbrii. Są to miejsca niepowtarzalne o nieskalanej przyrodzie, z romantycznymi wioskami na szczytach wzgórz i oddalonymi od cywilizacji posiadłościami, ale jednocześnie mające dobre połączenia z międzynarodowymi lotniskami w Rzymie, Florencji, Perugii czy Pizie dzięki łatwo dostępną siecią autostrad i kolei.

Klientom, którzy poszukują domu swoich marzeń lub tym, którzy szukają korzystnej inwestycji oferujemy szeroki wachlarz wyjątkowych i prestiżowych nieruchomości w Umbrii i w Toskanii.

Mamy do sprzedaży w Umbrii i w Toskanii wille, domy wiejskie, apartamenty w małych miasteczkach, stare osady i inne wspaniałe posiadłości gotowe do zamieszkania lub wymagające częściowego lub całkowitego remontu.

Pracownicy

Pracownicy agencji nieruchomości JKM to osoby wysoko kwalifikowane, doświadczone i kompetentne. Naszym celem jest wybranie posiadłości tak, aby jak najtrafniej odpowiadały potrzebom, aspiracjom i możliwościom klientów. Wykonujemy naszą pracę w sposób profesjonalny i dyskretny.

Aby zapewnić pełen wachlarz usług, agencja nieruchomości JKM współpracuje z doświadczonymi specjalistami z branży prawnej, notarialnej, administracyjnej i technicznej.

Osobiście lub przez tłumaczy świadczymy usługi w języku włoskim, angielskim, polskim i rosyjskim.

Naszym celem jest stanie się głównym punktem odniesienia klientów w procesie kupna lub sprzedaży nieruchomości; dzięki naszym poradom i pomocy rozwiązane zostaną problemy a zetknięcie się czasem trudnymi realiami włoskiej biurokracji nie będzie takie trudne.