+39 0575 680759

WILLA NA BRZEGU JEZIORA W TOSKANII wtorek, 19 lipiec 2016

Szukaj nieruchomości

Posiadłość leży nad samym brzegiem jeziora Chiusi w południowej części Toskanii. Składa się z odremontowanej części XVII wiecznego domu wiejskiego (185 mkw.), budynku drugorzędnego (105 mkw) i ogrodzonego ogrodu (6000 mkw.) z basenem.

Dom został praktycznie odbudowany. Posiada wszelkie zabezpieczenia przeciw trzęsieniom ziemi i jest idealnie odizolowany. Przy remoncie udało się zachować pierwotny charakter budynku, wprowadzając nowoczesne i ekologiczne rozwiązania. Ściany pokryte są tynkiem zrobionym ze sproszkowanego granitu z kolorowymi pigmentami. Parter ma podłogi z trawertynu i sklepienia łukowe. Na piętrze użyto litych desek drewnianych. Okna i drzwi wykonane są z litego drewna. Wszędzie wstawiono antyczne elementy z kamienia, drewna i żelaza. Umeblowanie jest nowoczesne i doskonale pasujące do wnętrz. 

Mniejszy budynek jest także odremontowany. Ma podłogi z trawertynu i piękną łazienkę. Używany był do tej pory jako pracownia artystyczna, ale ma wszystkie łącza doprowadzone, także łatwo przerobić go można w domek gościnny.

Przed domem jest duży portyk z widokiem na jezioro.  Basen okrążony posadzką z trawertynu, stoi bliżej jeziora. Obok stoi stara altana z ręcznie kutego żelaza.

Na miejscu jest ogrzewanie na gaz i drewno, domofon, automatycznie otwierana brama, elektryczność, miejska woda i własna studnia.

Dom jest umeblowany i gotowy do zamieszkania.

Więcej informacji na naszej stronie. Numer referencyjny JKM-927