+39 0575 680759

WSTĄP W PRZESZŁOŚĆ – ZAMIESZKAJ W HISTORYCZNYM DOMU środa, 20 lipiec 2016

Szukaj nieruchomości

Co najmniej raz w życiu każdy z nas marzył o zamieszkaniu w starym budynku, w otoczeniu dzieł sztuki, wygód i pięknej scenerii, z dala od codziennych problemów i monotonności. Idealnym miejscem na spełnienie takich marzeń może być tylko Toskania, czarujący rejon w środkowych Włoszech, posiadający tego rodzaju magiczną atmosferą.

Ten obszar pochwalić się może niezwykle bogatą przeszłością; było to jedno z najważniejszych miejsc na świecie jeżeli chodzi o sztukę i technologię a także i politycznym autorytetem, nie wspominając już o czarujących i dobitnych osobistościach, które tam mieszkały (malarze, pisarze, wynalazcy….); Rejon ten miał ogromny wpływ na inne kraje i przyczynił się do ukształtowania losów Europy w sensie politycznym i artystycznym.

Dzisiaj znaleźć można w Toskanii wiele pustych domów i historyczny budynków, które są do dyspozycji osób, które chcą wkroczyć w coś nowego, doświadczając zupełnie nowy styl życia. Czekają one na kogoś, kto skłonny będzie posłuchać ich historie.

Przenosząc się do wiekowych budynków oznacza wkroczenie w przeszłość i odkrywanie zapomnianych tradycji i odczuć. Nie straćcie możliwości bycia częścią historii Toskanii. Naszej stronie znajdziecie przystępne cenowo posiadłości, gdzie można zbliżyć się do unikalnej historii tego rejonu.

Wyobraźcie sobie majestatyczne i luksusowe budynki, cenne umeblowanie i wspaniałe ogrody; wyobraźcie sobie że otwieracie okno i widzicie toskańskie niebo i łagodne wzgórza czując jednocześnie zapach rozmarynu i lawendy. Zamknijcie oczy o pozwólcie się otulić smakom, zapachom i dźwiękom tej krainy.

I teraz właśnie jest dobry moment na zakup nieruchomości. Po ponad czterech latach kryzysu, zaczyna notować się wzrost cen w dużych miastach. Obiekty na wsi można jeszcze kupić za stosunkowo niskie ceny.