+39 0575 680759

JKM-1012 Trzypiętrowy pięknie odremontowany kamienny dom otoczony prawie hektarową działką niedaleko miasteczka Castiglion Fiorentino, Toskania

Szukaj nieruchomości
Domy wiejskie i dworki - JKM-1012
Powierzchnia mieszkalna
250 m2
Teren
9.000 m2
Sypialnie
3 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Arezzo
€ 650.000,00

Jest to stary młyn, który w ciągu ostatnich dwóch lat został pięknie odremontowany i wyposażony w nowoczesną technologię, ale przy zachowaniu dawnych tradycji budowlany i użyciu wielu odzyskanych materiałów budowlanych. Młyn mierzy ok. m2 na trzech poziomach. Na parterze jest salon wejściowy, drugi salon, w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia i łazienka. Na pierwszym piętrze, gdzie wejść można także przez zewnętrzne schody jest salon ze starym kominkiem, sypialnia z garderobą, druga sypialnia i łazienka ze starodawną wanną i wykładanym czarnym kamieniem prysznicem. Na ostatnim poziome jest salon, dwie sypialnie i łazienka.

Wnętrza zostały ładnie zaprojektowane. Sklepienia mają charakterystyczne belki i cegły z terrakoty, podłogi pokryto ręcznie robioną terrakotą w jasnym odcieniu. Okna i drzwi wykonano z drewna i pomalowano na pasujący jasno szary kolor. Wszędzie wstawione są podwójne termiczne szyby. Wszystkie pomieszczenia mają podłogowe ogrzewania i szybki Internet.  Nową kuchnię wyposażono we wszystkie konieczne urządzenia.

Z trzech stron dom otoczony jest kamiennym tarasem. Na parterze przy zewnętrznych schodach zachowany stary piec do pizzy czy chleba.

W stojącym obok, odremontowanym budynku gospodarczym zainstalowano wszystkie urządzenia techniczne. Dwa wcześniej istniejąco budynki wyburzono a kubaturę można wykorzystać do wybudowania drugiego domu.

Ogrodzony teren mierzy ok. 9000 m2 W słonecznym miejscu nad domem zarezerwowano miejsce na basen.

Na miejscu jest gaz miejski, wodociąg, studnia, szybki Internet, antena TV, alarm, automatycznie otwierana brama, podlewanie ogrodu, oczyszczalnia ścieków, odwapnianie wody.  Przygotowano łącza do instalacji kamer i oświetlenia zewnętrznego.

Odległości: Transport publiczny i bar z małym sklepem spożywczym – 500 m, restauracja 1.2 km, supermarket– 2 km, Castiglion Fiorentino ze wszystkimi usługami i stają kolejową – 3 km, Arezzo e Cortona – 15 km, Perugia – 62 km, Siena – 70 km, Florencja – 86 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Arezzo
Powierzchnia mieszkalna
250 m2
Teren
9.000 m2
Współrzędne GPS
43.367307, 11.894579
Stan
Po remoncie
Sypialnie
3 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Cena
€ 650.000,00

Video

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-1012

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty