+39 0575 680759

JKM-1124 Wolno stojący, toskański dom z ogrodem niedaleko centrum miasta

Szukaj nieruchomości
Domy wiejskie i dworki - JKM-1124
Powierzchnia mieszkalna
170 m2
Teren
2.500 m2
Sypialnie
3 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
€ 590.000,00

Posiadłość znajduje się w najbardziej prestiżowej dzielnicy rezydencjalnej miasta, w widokiem na dolinę Valdichiana i odległej o 1.5 km od usług i centrum miasta. Jest to stary dom wiejski odremontowany i powiększony w 2011 roku. Nowy dach z wentylacją oraz ściany zewnętrzne mają izolację termiczną. Okna i drzwi wyposażone są w podwójne, termiczne szyby oraz kraty. Podłogi pokryte są terrakotą lub drewnem. Niektóre pomieszczenia mają typowe sklepienia z belkami.

Drewniane drzwi i okna mają podwójne szyby i kraty. Podłogi pokryto terrakotą lub drewnem. Niektóre pokoje mają typowe toskańskie sklepienia z drewnianymi belkami.

Na parterze jest portyk, wejście, salon z kominkiem, kuchnia z kominkiem, łazienka, pralnia i lokal techniczny z wejściem z ogrodu.

Wygodne wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie jest główna sypialnia z łazienką i garderobą, dwie mniejsze sypialnie, łazienka i widokowy taras.

 

Na parterze jest portyk, wejście, kuchnia z kominkiem, salon z kominkiem, łazienka, pralnia, skład i lokal techniczny z wejściem z zewnątrz.  Wygodne schody wewnętrzne prowadzą na piętro, gdzie jest duża sypialnia z garderobą i łazienką (prysznic i wanna), dwie mniejsze sypialne, łazienka i druga garderoba oraz widokowy taras

Dom, w idealnym stanie, jest gotowy do zamieszkania. Działka mierzy ok 2500 mkw. Przed domem jest zadbany ogród. Z tyłu i po bokach rosną drzewka oliwkowe – ok. 70. Jest wystarczająco dużo miejsca na basen, który można bez problemów zrealizować.

Posiadłość wyposażona jest w automatycznie otwierana bramą wjazdową, domofon z video, automatyczne podlewanie ogrodu, alarm, szybki internat, centralny system odkurzania, klimatyzacja w jednej z sypialni i gongowe okablowanie w pozostałych pomieszczeniach na piętrze.

Ogrzewanie jest na LPG lub drewno.

Nieruchomość położona na stoku wzgórza ma piękne widoki na dolinę Valdichiana i miasto Castiglion Fiorentino. Prowadzi tu droga asfaltowa używana prawie wyłącznie przez właścicieli pobliskich domów. Jest o najpiękniejsza dzielnica rezydencjalna miasta Castiglion Fiorentino. Do centrum miasteczka i usług dojść można na piechotę. 

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
Powierzchnia mieszkalna
170 m2
Teren
2.500 m2
Współrzędne GPS
43.354242, 11.914559
Stan
Po remoncie
Sypialnie
3 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Cena
€ 590.000,00

Video

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-1124

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty