+39 0575 680759

JKM-796 Dom z basenem i domkiem gościnnym w widokowym miejscu NOWA CENA

Szukaj nieruchomości
Domy wiejskie i dworki - JKM-796
Powierzchnia mieszkalna
240 m2
Teren
2.400 m2
Sypialnie
4 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Loro Ciufenna
€ 590.000,00

Ta pełna charakteru posiadłość składa się z willi o powierzchni 205 mkw, pracowni artystycznej, basenu i 3000 metrowego ogrodu z wysokimi cyprysami, piniami, przeróżnymi kwiatami i gajem oliwkowym.

Dom główny położony jest na trzech poziomach i składa się z kuchni, jadalni, salonu z kominkiem, trzech sypialni, trzech łazienek, dwóch schowków i lokalu technicznego. Przed domem stoi widokowa weranda a obok jest piec do pizzy, barbecue i duży kamienny stół.

Budynek remontowany był w kilku fazach i chociaż zamieszkały jest od kilkudziesięciu lat, wymaga pewnych prac remontowych (wymiana okiennic na wyższych piętrach, unowocześnienie instalacji i ewentualnie izolacja dachu).

Pracownia artystyczna to mały budynek obrośnięty bluszczem o powierzchni ok. 33 mkw. Jest tu piwnica do wina, pracownia i antresola. Można ten budynek przerobić na domek gościnny.

Kamienne schody prowadzą na niższy taras działki, gdzie znajduje się basen 17x4 otoczony starym kamiennym murem i żywopłotem. Obok basenu stoi pergola obrośnięta winem, pod którą stoi olbrzymi kamienny stół.  Tu także jest barbecue.

Woda pochodząca z prywatnego źródła w lesie magazynowana jest w podziemnym zbiorniku i potem filtrowana i oczyszczana. Nie brakuje jej nawet w najbardziej suche lata.

Osada prawdopodobnie pochodzi z epoki Etrusków. Została rozbudowana w średniowieczu i obecnie jest tu kilka prywatnych, idealnie odremontowanych i utrzymanych domów oraz stara kapliczka.  Jest to naprawdę urzekające miejsce.

Pobliskie miasteczko Loro Ciuffena ze wszystkimi usługami znajduje się w odległości 3 km. Do Florencji jest 30 km, do Siena 55 km a do Arezzo 30 km. Do wioski prowadzi asfaltowa droga. Wysoka góra Pratomagno chroni wioskę przed zimnymi wiatrami w okresie zimowym. Dzięki tym czynnikom, posiadłość ta nadaje się na dom wakacyjny, z którego korzystać można przez cały rok. Jest to także idealne miejsce na pobyt stały.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Loro Ciufenna
Powierzchnia mieszkalna
240 m2
Teren
2.400 m2
Współrzędne GPS
43.596362, 11.620226
Stan
Po remoncie
Sypialnie
4 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Cena
€ 590.000,00
Cechy
Basen

Video

Valdarno

Więcej informacji na temat obiektu JKM-796

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty