+39 0575 680759

JKM-890 Wolnostojące domy lub bliźniaki z ogrodami na terenie prestiżowego osiedla wakacyjnego

Szukaj nieruchomości
Domy wiejskie i dworki - JKM-890
Powierzchnia mieszkalna
126 m2
Teren
700 m2
Sypialnie
2 sypialnie
Łazienki
2 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Ambra
€ 386.600,00

Jest to idealny przykład rewitalizacji starych, niezamieszkałych przez lata osad i przekształcenia ich w luksusowe osiedle mieszkaniowe. Jest to  teren o powierzchni około 5 hektarów, położony na wzgórzu z widokami na winnice Chianti, gaje oliwkowe na którym stoi 11 budynków kamiennych. Dwa z nich to dawne, idealnie odremontowane domy wiejskie. Reszta została wybudowana zgodnie z lokalnymi tradycjami z XIX wieku. Domy ugrupowane są w dwie osady.

Borgo Antico składa się z sześciu budynków - cztery wolnostojące domy (jeden z prywatnym basenem) i dwa bliźniaki.

Borgo Ambra składa się z dwóch wolnostojących domów, jednego bliźniaka i dwóch odremontowanych budynków podzielonych na trzy jednostki.

Każdy dom ma prywatny ogród (od 422 do 3541 mkw.) i pergolę (od 18 do 39 mkw.). Ogrody otoczone są kamiennymi murkami o wysokości 90 cm i roślinami, dzięki którym zapewniona jest pełna swoboda.

Powierzchnia każdego domu została racjonalnie wykorzystana. Wnętrza wykończone są najwyższej klasy materiałami budowlanymi; podłogi z ręcznie robionej terrakoty z Impruneta, sklepienia z cegieł i belek kasztanowych, okna i drzwi z litego drewna, wysokiej jakości urzędzenia sanitarne, krany i glazura. Niektóre ściany wewnętrzne wykonane są z kamienia. W każdym domu jest kominek.

Domy wyposażone są w bojlery marki Sile, kaloryfery Runtal, domofon z kamerą, zbiornik gazu, zbiornik wody zasilany z dwóch studni głębinowych i filtry oczyszczające wodę.

Między dwoma osadami znajduje się centrum rekreacyjne z trzema basenami przelewowymi - 14x7 mt dla dorosłych, 6x6 mt dla dzieci i 6x3.80 mt jacuzzi.

Pięknie zagospodarowane wspólne tereny mają place i ścieżki wyłożone kamieniami oraz wspaniałe ogrody, gdzie zasadzono ponad 300 drzewek oliwkowych i 9000 krzaków i kwiatów typowych dla tego regionu.

Teren jest częściowo ogrodzony z pięcioma bramami wjazdowymi.

Niezwykle rzadko tego typu przedsięwzięcia wykonane są w tak dobrym guście, o tak wysokim standardzie i z umiejętnością stworzenia klimatu sprzed wieków. Będąc na miejscu ma się wrażenie że domy stoją tu od wielu lat.

Jest to idealne miejsce dla tych, którzy szukają wiejskiego domu ze wszystkimi wygodami i z łatwym dojazdem, ale bez kłopotów związanych z utrzymaniem ogrodu i basenu.

Ważne jest także strategiczne położenie w sercu Toskanii skąd blisko jest do Sieny (30 km), Arezzo (30 km), Florencji (50 km). W ciągu 40 - 45 minut dojechać  można do wielu słynnych miejscowości jak Montepulciano, Montalcino, Pienza, San Gimignano, Cortona czy Volterra.

Wszystkie usługi i wiele dobrych restauracji znajduje się w oddalonej o kilka kilometrów miejscowości Ambra.

Domy mierzą od 126 mkw. do 234 mkw. i mają 2, 3 lub 4 sypialnie (każda z łazienką).

Ceny w zakresie od 386,599 Euro za dom w budynku z trzema jednostkami do 837,056 za dom wolnostojący z prywatnym basenem.

 

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Ambra
Powierzchnia mieszkalna
126 m2
Teren
700 m2
Współrzędne GPS
43.433041, 11.580132
Stan
Po remoncie
Sypialnie
2 sypialnie
Łazienki
2 łazienki
Cena
€ 386.600,00
Cechy
Basen

Video

Valdambra

Więcej informacji na temat obiektu JKM-890

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty