+39 0575 680759

JKM-913 Nowo wybudowany dom z ogrodem i basenem oraz gościnnym apartamentem 10 minut od Cortony i 4 km od miejcowości Pergo

Szukaj nieruchomości
Domy wiejskie i dworki - JKM-913
Powierzchnia mieszkalna
230 m2
Teren
2.000 m2
Sypialnie
4 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Cortona
€ 750.000,00

Posiadłość leży wzgórzu w małej i ładnie utrzymanej osadzie toskańskiej, w odległości 9.5 km od Cortony i 4 km od Pergo. Do pobliskiego sklepiku spożywczego, restauracji, baru i poczty można dojść na piechotę.

Nieruchomość składa się z nowo wybudowanego domu toskańskiego, dużego ogrodu z basenem i części pobliskiego, starego domu wiejskiego.

Dom wybudowany został niedawno przy użyciu starych materiałów budowlanych. Mierzy 130 mkw. nie licząc  grubych murów zewnętrznych, loży i pergoli z barbecue. Na parterze jest duży salon z kominkiem, kuchnia i pralnia, już przygotowana do zmiany na łazienkę. Na zewnątrz jest portyk i barbecue. Dwie sypialnie z łazienkami oraz mały salonik znajdują się na piętrze. Jedna z łazienek wyposażona jest w prysznic Jacuzzi. Na pietro wejść można też bezpośrednio z ogrodu, przez kamienne schody i typową lożę.  W razie potrzeby większej powierzchni mieszkalnej można dobudować dalsze 40 mkw. oficjalnie jako garaż.

Wnętrza charakteryzują się sklepieniami belkowo-ceglanymi i podłogami wykonanymi ze starej terrakoty.

Ciepłe i pastelowe kolory użyto do pomalowania ścian. Łazienki wykończone są dobrej jakości, ładnymi kafelkami, pasującymi do wnętrz. Okna i drzwi wykonano z litego drewna i wyposażono w podwójne, termiczne szyby. Dzięki wszystkim tym elementom stworzono tu domową i gościnną atmosferę.

Ogród otacza dom z czterech stron. Basen wybudowano w widokowym i nasłonecznionym miejscu.

Na miejscu jest studnia głębinowa (80 mt.), gaz LPG, ogrzewanie, internet, klimatyzacja i alarm.

Do posiadłości należy także część blisko stojącego, starego budynku z kamienia. Na pierwszym piętrze jest apartament z dwoma sypialniami, łazienką, salonikiem i kuchnią. Na parterze znajdują się dwa lokale, które można połączyć z apartamentem schodami wewnętrznymi. Po remoncie wnętrz, można by tu stworzyć ładne mieszkanie dla gości.

Odległości: Passaggio - 1 km, Pergo - 4 km, Cortona - 9.5 km, Perugia - 53 km, Florencja - 125 km, Jezioro Trasimeno - 19 km, Railway station - 8.5 km

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Cortona
Powierzchnia mieszkalna
230 m2
Teren
2.000 m2
Współrzędne GPS
43.255082, 12.043103
Stan
Po remoncie
Sypialnie
4 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Cena
€ 750.000,00
Cechy
Basen

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-913

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty