+39 0575 680759

JKM-939 Posiadłość z zatwierdzonym projektem na budowę dwóch domów na szczycie wzgórza, w jednym z najpiękniejszych rejonów Toskanii w Prowincji Pizy, niedaleko od Volterry, San Gimignano, Florencji i morza.

Szukaj nieruchomości
Domy wiejskie i dworki - JKM-939
Powierzchnia mieszkalna
536 m2
Teren
49.000 m2
Sypialnie
7 sypialnie
Łazienki
7 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Pisa – Palaia
€ 450.000,00

Unikalna możliwość realizacji domu marzeń dla dwóch rodzin w centrum Toskanii. Działka o powierzchni pięciu hektarów z możliwością wybudowania dwóch budynków (335 mkw. i 190 mkw.) w widokowym, pięknie położonym miejscu o strategicznym położeniu.

Posiadłość leży na szczycie wzgórza – ok. 200 m.n.p.m. skąd rozlegają się widoki na typowo toskańskie krajobrazy znane na całym świecie. W pobliżu nie ma żadnych sąsiadów, także jest to miejsce maksymalnie spokojne i o nieograniczonej prywatności.  Oprócz piękna otoczenia jest to idealne położenie – blisko usług, niedaleko lotnisk międzynarodowych, miejscowości turystycznych jak San Gimingano, Volterra, Lucca czy Siena i stosunkowo blisko wybrzeża Toskanii.

Zatwierdzony projekt przewiduje odbudowę starego domu wiejskiego (335 mkw.) i budowę mniejszego budynku mieszkalnego (190 mkw.). W razie potrzeby, obydwa budynki mogą być podzielone na więcej jednostek mieszkalnych – pierwszy na cztery a mniejszy na dwie.

Doprowadzona jest woda miejska, elektryczność i gaz. Na miejscu jest także studnia.

Każdy dom może mieć swój własny basen. Istnieją dwie drogi dojazdowe, także posesja może być podzielona na dwie osobne posiadłości.

Projekt przewiduje nowoczesny podział wnętrz – pomieszczenia obszerne i jasne.

Większy dom będzie dwupiętrowy. Na parterze ma być hol wejściowy, podwójny salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia z łazienką i garderobą, spiżarnia/pralnia i łazienka oraz lokal techniczny. Na piętrze, z drugorzędnym wejściem przez zewnętrzne schody, zaprojektowano lożę, gabinet, dwie sypialnie i łazienkę.

Mniejszy budynek też będzie miał dwa poziomy. Parter podzielony jest na otwartą przestrzeń z kuchnią, salonem i jadalnią, sypialnię z garderobą, łazienkę oraz spiżarnię/pralnię. Na piętrze przewidziano gabinet, sypialnię z łazienką i garderobą, dwie sypialnie i łazienkę.

Pozwolenie budowlane zezwala na użycie nowych materiałów budowlanych, co znacznie obniża koszty w porównaniu do projektów, gdzie wymagane jest zastosowanie jedynie materiałów z odzysku.

Ilustracje pokazują posiadłość w stanie obecnym oraz widoki a także komputerowe wizualizacje budynków.

Nieruchomość leży w jednej z najpiękniejszych części Toskanii, blisko głównych miast, wybrzeża i tylko 15 km od miejscowości Lajatico gdzie urodził się słynny piosenkarz Andrea Bocelli, który co roku organizuje tu koncerty w Teatro del Silenzio (Teatr Ciszy).

Odległości: wioska z usługami – 1km, Palaia – 4 km, Klub Golfowy Castelfalfi – 11 km, Volterra – 30 km, San Gimignano – 33 km, wybrzeże toskańskie – 46 km, Piza – 40 km, Florencja – 65 km, Livorno – 50 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Pisa – Palaia
Powierzchnia mieszkalna
536 m2
Teren
49.000 m2
Współrzędne GPS
43.586617, 10.766177
Stan
Wymaga drobnych prac
Sypialnie
7 sypialnie
Łazienki
7 łazienki
Cena
€ 450.000,00
Cechy
Basen

Video

Chianti

Więcej informacji na temat obiektu JKM-939

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty