+39 0575 680759

JKM-939 Posiadłość z zatwierdzonym projektem na budowę dwóch domów na szczycie wzgórza, w jednym z najpiękniejszych rejonów Toskanii w Prowincji Pizy, niedaleko od Volterry, San Gimignano, Florencji i morza.

Szukaj nieruchomości
Domy wiejskie i dworki - JKM-939
Powierzchnia mieszkalna
536 m2
Teren
49.000 m2
Sypialnie
7 sypialnie
Łazienki
7 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Pisa – Palaia
€ 345.000,00

Unikalna możliwość realizacji domu marzeń dla dwóch rodzin w centrum Toskanii. Działka o powierzchni pięciu hektarów z możliwością wybudowania dwóch budynków (335 mkw. i 190 mkw.) w widokowym, pięknie położonym miejscu o strategicznym położeniu.

Posiadłość leży na szczycie wzgórza – ok. 200 m.n.p.m. skąd rozlegają się widoki na typowo toskańskie krajobrazy znane na całym świecie. W pobliżu nie ma żadnych sąsiadów, także jest to miejsce maksymalnie spokojne i o nieograniczonej prywatności.  Oprócz piękna otoczenia jest to idealne położenie – blisko usług, niedaleko lotnisk międzynarodowych, miejscowości turystycznych jak San Gimingano, Volterra, Lucca czy Siena i stosunkowo blisko wybrzeża Toskanii.

Zatwierdzony projekt przewiduje odbudowę starego domu wiejskiego (335 mkw.) i budowę mniejszego budynku mieszkalnego (190 mkw.). W razie potrzeby, obydwa budynki mogą być podzielone na więcej jednostek mieszkalnych – pierwszy na cztery a mniejszy na dwie.

Doprowadzona jest woda miejska, elektryczność i gaz. Na miejscu jest także studnia.

Każdy dom może mieć swój własny basen. Istnieją dwie drogi dojazdowe, także posesja może być podzielona na dwie osobne posiadłości.

Projekt przewiduje nowoczesny podział wnętrz – pomieszczenia obszerne i jasne. Wst€pny kosztorys budowy przewiduje około 1400 Euro za metr kwadratowy. Oczywiście cena ta zależeć będzie od rodzaju  materiałów budowlanych. 

Większy dom będzie dwupiętrowy. Na parterze ma być hol wejściowy, podwójny salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia z łazienką i garderobą, spiżarnia/pralnia i łazienka oraz lokal techniczny. Na piętrze, z drugorzędnym wejściem przez zewnętrzne schody, zaprojektowano lożę, gabinet, dwie sypialnie i łazienkę.

Mniejszy budynek też będzie miał dwa poziomy. Parter podzielony jest na otwartą przestrzeń z kuchnią, salonem i jadalnią, sypialnię z garderobą, łazienkę oraz spiżarnię/pralnię. Na piętrze przewidziano gabinet, sypialnię z łazienką i garderobą, dwie sypialnie i łazienkę.

Pozwolenie budowlane zezwala na użycie nowych materiałów budowlanych, co znacznie obniża koszty w porównaniu do projektów, gdzie wymagane jest zastosowanie jedynie materiałów z odzysku.

Ilustracje pokazują posiadłość w stanie obecnym oraz widoki a także komputerowe wizualizacje budynków.

Nieruchomość leży w jednej z najpiękniejszych części Toskanii, blisko głównych miast, wybrzeża i tylko 15 km od miejscowości Lajatico gdzie urodził się słynny piosenkarz Andrea Bocelli, który co roku organizuje tu koncerty w Teatro del Silenzio (Teatr Ciszy).

Odległości: wioska z usługami – 1km, Palaia – 4 km, Klub Golfowy Castelfalfi – 11 km, Volterra – 30 km, San Gimignano – 33 km, wybrzeże toskańskie – 46 km, Piza – 40 km, Florencja – 65 km, Livorno – 50 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Pisa – Palaia
Powierzchnia mieszkalna
536 m2
Teren
49.000 m2
Współrzędne GPS
43.586617, 10.766177
Stan
Wymaga drobnych prac
Sypialnie
7 sypialnie
Łazienki
7 łazienki
Cena
€ 345.000,00
Cechy
Basen

Video

Chianti

Więcej informacji na temat obiektu JKM-939

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty