+39 0575 680759

JKM-967 Ekskluzywna rezydencja w unikalnym położeniu między Arezzo i Florencją

Szukaj nieruchomości
Domy wiejskie i dworki - JKM-967
Powierzchnia mieszkalna
250 m2
Teren
8.600 m2
Sypialnie
6 sypialnie
Łazienki
4 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Loro Ciufenna
€ 1.200.000,00

Ta piękna posiadłość leży na wzgórzu nad średniowiecznym miasteczkiem Loro Ciuffenna, między Arezzo i Florencją, w centralnej części Toskanii. Dom pochodzi z XV wieku. Trzy lata temu został odremontowany w sposób solidny, z gustem i przy użyciu najlepszych materiałów budowlanych. Mierzy około 250 mkw. na dwóch poziomach i podzielony jest na trzy części. Na parterze znajduje się mieszkanie właścicieli, składające się z salonu, jadalni/kuchni, trzech sypialni i dwóch łazienek. Na zewnątrz, od stronu salonu i kuchni postawiono duży portyk, z którego podziwiać można widoki na gaje oliwkowe i miasteczko Loro. Na piętrze znajdują się dwa mniejsze apartamenty, wynajmowane latem. 80 metrowy apartament składa się z salonu z kominkiem i aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Drugi apartament mierzy 40 mkw. i ma jedną sypialnię, łazienkę i salon z kominkiem i aneksem kuchennym.

Remont wykonany został według projektu zdolnego architekta, który przez cały rok nadzorował prace. Właściciele również brali udział w projekcie i wyszukiwaniu najlepszych i najładniejszych materiałów budowlanych. Rezultatem są ciepłe i pełne światła wnętrza, gdzie chętnie się przebywa. Podłogi pokryto jasnym drewnem. Typowe sklepienia z belkami pomalowany w większości pomieszczeń na biało. Łazienki wykończono jasnobeżowym trawertynem. Okna i drzwi wykonano z litego drewna w kolorze jasnoszarym. Niektóre zewnętrzne drzwi zrobiono wykorzystując drewno ze starych mebli.

Ogród otaczający dom to esencja Toskanii – kamienne murki, lawenda, rozmaryn i róże. Basen zbudowano w widokowym miejscu poniżej domu. Są przy nim dwie altany. Przy wejściu na posesję stoi budynek gospodarczy i drewniana wiata.

Teren mierzy ok. 8600 mkw. Poza ogrodem są tu gaje oliwkowe z 600 drzewkami. Z oliwek produkowana jest wspaniała oliwa.

Na miejscu jest woda miejska, dwie studnie, elektryczność, gaz LPG, antena satelitarna, system Wi-Fi, alarm, automatyczne podlewanie ogrodu oraz nowoczesny system oczyszczania ścieków. Podczas remontu przygotowano system ogrzewania i wstawiono kaloryfery. Właściciele planują zainstalowanie nowoczesnego, taniego w użytkowaniu i ekologicznego sposobu ogrzewania przez pompę ciepła.

Dojeżdża się drogą asfaltową.

Odległości: Loro Ciuffenna – 4 km, autostrada A1 - 12 km, Figline Valdarno – 22 km, Florencja – 60 km, Piza – 140 km, morze – 149 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Loro Ciufenna
Powierzchnia mieszkalna
250 m2
Teren
8.600 m2
Współrzędne GPS
43.606066, 11.636952
Stan
Po remoncie
Sypialnie
6 sypialnie
Łazienki
4 łazienki
Cena
€ 1.200.000,00
Cechy
Basen

Video

Valdarno

Więcej informacji na temat obiektu JKM-967

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty