+39 0575 680759

JKM-989 Dom wiejski z apartamentami do wynajmu w cichym i widokowym miejscu – Civitella Valdichiana, Monte San Savino, Toskania

Szukaj nieruchomości
Domy wiejskie i dworki - JKM-989
Powierzchnia mieszkalna
850 m2
Teren
50.000 m2
Sypialnie
7 sypialnie
Łazienki
7 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Civitella in Valdichiana
€ 1.950.000,00

Posiadłość znajduje się między miasteczkiem Civitella in Valdichiana i Monte San Savino, blisko osady Ciggiano, w bardzo pięknej i niezatłoczonej części Toskanii. Składa się ona z 5 hektarowej działki i pięciu budynków o łącznej powierzchni ponad 500 mkw.

Dom główny mierzy 450 mkw. i podzielony jest na trzy apartamenty. W największym apartamencie jest hol wejściowy, salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia z kominkiem i piecem do pizzy i łazienka. Jest to część wspólna, gdzie gościom podawane jest śniadanie i inne posiłki. Jest to także duży portyk. Na piętrze są dwie sypialnie i dwie łazienki. Drugi apartament jest na parterze. Podzielony jest na salon z kuchnią, sypialnię i łazienkę. Apartament właścicieli znajduje się na piętrze, gdzie wchodzi się przez zewnętrzne schody i lożę. Jest tu duży salon z kominkiem, kuchnia, sypialnia, garderoba i łazienka. W wieży jest drugi pokój.

Była suszarnia tytoniu została odremontowana i przerobiona na dwa mieszkania. Większe ma dwie sypialnie, dwie łazienki, salon z kominkiem z kuchnią. Drugie ma jedną sypialnię, łazienkę i salonik z kuchnią oraz z kominkiem.

W trzecim budynku zainstalowano kryty basen ogrzewany i obok zrobiono salon zimowy/taras rekreacyjny. Wszystkie trzy budynki zostały porządnie odremontowane i umeblowane z gustem.

Byłą stodołę przerobiona na dwa studia i salonik. Obok znajduje się szklarnia/zimowy ogród.

Pozostałe dwa budynki używane są jako magazyny, lokale techniczne i pralnia.

W widokowym miejscu otaczającego ogrodu znajduje się basen.

Teren składa się z lasu, gaju oliwkowego z 100 drzewkami, sadu owocowego oraz winnicy produkującej winogrona stołowe.

Odległości: osada Ciggiano z niektórymi usługami – 1,9 km, Civitella – 6.6 km, Monte San Savino ze wszystkimi usługami i wjazdem na autostradę A1– 6.8 km, Arezzo – 24 km, Siena – 52 km, Florencja – 78 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Civitella in Valdichiana
Powierzchnia mieszkalna
850 m2
Teren
50.000 m2
Współrzędne GPS
43.367062, 11.700982
Stan
Po remoncie
Sypialnie
7 sypialnie
Łazienki
7 łazienki
Cena
€ 1.950.000,00
Cechy
Garaż
Basen

Video

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-989

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty