+39 0575 680759

JKM-1018 Wspaniały apartament z prawie stumetrowym tarasem i garażem w starej części miasteczka, Castiglion Fiorentino, Toskania

Szukaj nieruchomości
Apartamenty - JKM-1018
Powierzchnia mieszkalna
130 m2
Teren
1.000 m2
Sypialnie
1 sypialnia
Łazienki
2 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
€ 350.000,00

Jest to prestiżowy apartament położony na parterze byłej rezydencji rodziny Cesaroni, z tarasem, osobnym wejściem, tarasem i także z kawałkiem muru obronnego z wieżą.  To jedna z najbardziej widokowych rezydencji w starej części miasta.

Cały budynek został w roku 2000 odremontowany i podzielony na szereg eleganckich apartamentów, które kupione zostały przez cudzoziemców, którzy tutaj postanowili się osiedlić. Mieszka tu także kilka rodzin włoskich.

Apartament, który proponujemy jest bardzo specjalny. Mierzy około 130 mkw. i podzielony jest na mały hol wejściowy, kuchnio-jadalnię ze spiżarnią i wejściem do garażu, piękny salon, dużą sypialnię z garderobą i łazienką, drugą łazienkę oraz pokój, z którego wychodzi się na tarasy. Mierzą one około 100 mkw. i są na trzech poziomach. Podłogi zrobione są z terrakoty i kamienia. Pełno jest tu drzew w starych donicach oraz kwiatów.  Jest wystarczająco dużo miejsca na warzywnik i inne rośliny. Wszędzie są krany, także z podlewaniem nie ma problemu.  Z najniższego tarasu schodami wchodzi się na mur obronny, którego kawałek razem z wieżyczką należy do posiadłości.

Wnętrza apartamentu to pomieszczenia duże i wysokie. Wszystkie, oprócz kuchni są pełne światła dziennego. Podłogi pokryte są terrakotą, drewnem lub starymi kamiennymi płytami. Sklepienia są łukowe, z belek i cegieł lub z drewna.  Stare okna i drzwi z litego drewna cyprysowego zostały ładnie odremontowane.

Pomieszczenie używane jako garaż można w razie potrzeby przekształcić w dodatkową sypialnię i łazienkę.

W pobliżu jest plac z miejscami parkingowymi dla mieszkańców okolicy. Goście będą mogli parkować na publicznym parkingu, który znajduje się niedaleko.

Wszystkie usługi znajdują się przy głównej ulicy starego centrum, do której dochodzi się jednym z wielu charakterystycznych zaułków.

Na miejscu jest ogrzewanie na gaz miejski, woda miejska, automatyczne otwieranie garażu oraz zbiornik wody deszczowej.

 

Jest to część miasta, która powili staje się coraz bardziej prestiżowa i modna. Kamienice są odnawiane, coraz więcej pokazuje się tu cudzoziemców, ogrody i tarasy są nareszcie zadbane. Jest tu także główny kościół parafialny, muzeum i Santa Chiara, uniwersytet amerykański. 

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
Powierzchnia mieszkalna
130 m2
Teren
1.000 m2
Współrzędne GPS
43.340926, 11.925062
Stan
Po remoncie
Sypialnie
1 sypialnia
Łazienki
2 łazienki
Cena
€ 350.000,00

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-1018

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty