+39 0575 680759

JKM-1035 Toskania, średniowieczne miasto Castiglion Fiorentino niedaleko Arezzo i Cortony, trzypiętrowy, odremontowany dom.

Szukaj nieruchomości
Apartamenty - JKM-1035
Powierzchnia mieszkalna
100 m2
Sypialnie
3 sypialnie
Łazienki
2 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
€ 150.000,00

Budynek mierzy około 100 mkw. na trzech poziomach. Z dwóch stron przylega do innych budynków. Fasady zostały otynkowane, pozostawiając jedynie typowe kamienie narożne. Na parterze jest wejście i jedno duże pomieszczenie podzielone na pełno wyposażoną kuchnię, jadalnię i salonik z kominkiem. Drewnianymi schodami wchodzi się na antresolę, gdzie jest drugie wejście i skąd stare, kamienne schody prowadzą na pierwsze piętro. Tutaj jest jedna duża sypialni i łazienka. Na drugim piętrze jest jedna podwójna sypialnie, jedna pojedyncza i łazienka.

Około dziesięć lat temu zrobiono remont strukturalny podczas którego wymieniono sklepienia i położony nowy dach. W tym roku wymieniono wszystkie instalacje na nowe, zrobiono nowe łazienki, nową kuchnię i odremontowano wnętrza. Przy okazji tych prac, na parterze odkryto stały łuk z terrakoty i niektóre fragmenty kamiennych ścian. Części otynkowane pomalowano na łagodny kolor antycznego złota.

Dwie większe sypialnie pomalowano na lekko metalizowany, zielony kolor. Do łazienek także wybrano nowoczesny styl w kolorze czarno-białym.

Pozostawiono stare podłogi – terrakotę na parterze i parkiet na piętrach.

Ogrzewanie jest na gaz miejski. Lokal techniczny z pralnią znajduje się obok jednego z wejść.

Z okien pierwszego i drugiego piętra widać dachy starych kamienic i w oddali wzgórza doliny Val di Chio. Ogród widoczny w pierwszej linii należy do budynku vis-a-vis, który niedługo będzie odremontowany.

Obok domu jest mały placyk, gdzie mieszkańcy mogą parkować samochody.

Odległości: stara piekarnia – 150 m, główny plac z Lożą Vasariego, sklepikiem spożywczym, pocztą, barem, pizzerią, gminą i parkingiem – 260 metrów, główne Corso z restauracjami, butikami, sklepami, bankami i apteką – 400 m, supermarkety i stacja kolejowa – 1.3 km, Cortona – 15 km, Arezzo – 19 km, Perugia – 60 km, Siena – 65 km, Florencja – 92 km. 

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
Powierzchnia mieszkalna
100 m2
Współrzędne GPS
43.340475, 11.923734
Stan
Po remoncie
Sypialnie
3 sypialnie
Łazienki
2 łazienki
Cena
€ 150.000,00

Val di Chio

Więcej informacji na temat obiektu JKM-1035

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty