+39 0575 680759

JKM-1048 Apartament do remontu na pierwszym piętrze starej kamienicy, z prywatnym wejściem i klatką schodowa na starówce miasta Castiglion Fiorentino, Toskania

Szukaj nieruchomości
Apartamenty - JKM-1048
Powierzchnia mieszkalna
200 m2
Sypialnie
4 sypialnie
Łazienki
1 łazienka
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
€ 90.000,00

Ten wspaniały apartament znajduje się na pierwszym piętrze eleganckiej kamienicy sprzed wieków w spokojnej części centrum średniowiecznego miasteczka Castiglion Fiorentino, między Arezzo i Cortoną w południowej części Toskanii. Na parterze jest wejście ze sporym pomieszczeniem, gdzie można przechowywać rower lub inne przedmioty. Stare kamienne schody prowadzą na piętro, które składa się z dwóch pokoi z belkowym sklepieniem, dużego salonu z łukowym sklepieniem z geometrycznymi dekoracjami, kuchni, spiżarni, małej łazienki, jadalni i dwóch pokoi bez okien. Wszystkie pomieszczenia mają wysokie sufity (3.5 – 4 mt). Podłogi są ze starej ręcznie robionej terrakoty. Drzwi wewnętrzne i może niektóre okna nadają się do renowacji. Do zrobienia są instalacje, łazienki i kuchnia.  Sklepienia belkowe wymagają piaskowania by zdjąć istniejącą farbę i ewentualnie pomalować na nowo lub pozostawić w kolorach naturalnych – cegła i drewno. Sklepienia łukowe wymagają jedynie poprawy tynku w kilku miejscach i pomalowania.

Przy stosunkowo małej inwestycji, można ten obiekt zmienić w niezwykle reprezentacyjny apartament.

Struktura budynku jest w dobrym stanie. Właściciele co roku sprawdzają dach i ogólny stan kamienicy.  Nad apartamentem jest jeszcze jeden poziom, gdzie przechowywane jest vinsanto. Stanowi to ochronę przed zimnem i upałami. 

Na miejscu jest woda miejska, gaz i elektryczność.

W razie potrzeby można kupić także duży lokal na parterze kamienicy, gdzie istnieje możliwość zrobienia garażu dla małego pojazdu. Jeżeli chodzi o parking, na dwóch pobliskich placach są miejsca zarezerwowane dla mieszkańców. W pobliżu jest także duży parking publiczny. Pod bramę domu można podjechać samochodem.

Do sklepów, barów, restauracji, poczty i urzędów dochodzi się ciągu kilku minut. 

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
Powierzchnia mieszkalna
200 m2
Współrzędne GPS
43.340179, 11.92356
Stan
Wymaga drobnych prac
Sypialnie
4 sypialnie
Łazienki
1 łazienka
Cena
€ 90.000,00

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-1048

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty