+39 0575 680759

JKM-1050 18-to wieczna kamienica niedawno odremontowana w centrum typowego toskańskiego miasteczka

Szukaj nieruchomości
Apartamenty - JKM-1050
Powierzchnia mieszkalna
180 m2
Sypialnie
2 sypialnie
Łazienki
2 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo –
€ 340.000,00

Ten wyjątkowy obiekt położony jest wzdłuż starych zaułków starego miasta otoczonego obronnym murem, założonego przez Etrusków – Castiglion Fiorentino. Miasto otoczone jest zielonymi wzgórzami z lasem, gajami oliwkowymi i winnicami.

Dom jest wyjątkowym i spokojnym miejscem, którego projekt łączy stare elementy toskańskie z białymi, minimalistycznymi przestrzeniami, gdzie można się zrelaksować, uspokoić, nabrać sił i cieszyć się spokojem Toskańskiego życia.

Dom stoi w centrum starego miasta, wśród wzgórz i willi rodzin lokalnej arystokracji. Znajduje się on w centrum kultury i socjalnych wydarzeń, blisko restauracji i sklepów, ale jednocześnie w cichym i spokojnym miejscu. Idealny i romantyczny przez cały rok dom ten jest luksusowym kącikiem raju w centrum miasta.

Grube kamienne ściany i belkowe sklepienia znajdują się we wszystkich pomieszczeniach. Pełna światła nowa i w pełni wyposażona kuchnia z przylegającą jadalnią z ogromnym stołem ma wyjście na taras z letnią kuchnią wyposażoną w barbecue.

Na pierwszym piętrze, z wejściem także z zewnątrz, są dwa salony – jeden z kominkiem, sypialnia, łazienka z prysznicem i pralnia. Kamienne schody prowadzą na drugie piętro, gdzie jest główna sypialnia i duża łazienka z wanną i prysznicem oraz skład.

Wszystkie pomieszczenia są bardzo ładnie umeblowane – w sposób toskański i nowoczesny.

Elementy dekoracyjne pochodzą nie tylko z Włoch, ale z całej Europy.

Jest to idealne miejsce na stałą rezydencję, dom wakacyjny lub inwestycję jako dom do wynajęcia w sezonie turystycznym.

W odległości kilku metrów jest parking dla mieszkańców. Goście zawsze znajdą miejsce na pobliskim parkingu publicznym. Wszystkie usługi są w zasięgu kilkudziesięciu metrów. Miasto ma wygodne połączenia drogowe i kolejowe z większością słynnych zabytkowych miast Toskanii i Umbrii. Samo miasto oferuje bogaty kalendarz wydarzeń kulturalnych i tradycyjnych.

 

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo –
Powierzchnia mieszkalna
180 m2
Współrzędne GPS
43.341164, 11.924908
Stan
Po remoncie
Sypialnie
2 sypialnie
Łazienki
2 łazienki
Cena
€ 340.000,00

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-1050

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty