+39 0575 680759

JKM-1111 Czteropiętrowy budynek sprzed kilku wieków niedaleko usług

Szukaj nieruchomości
Apartamenty - JKM-1111
Powierzchnia mieszkalna
160 m2
Sypialnie
4 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
€ 99.000,00

Kamienica, wybudowana kilka wieków temu, znajduje się w jednej z najstarszych i najładniejszych części Castiglion Fiorentino, niedaleko głównego placu i blisko parkingów.

Budynek mierzy ok. 160 mkw. na czterech poziomach. Ma trzy wejścia, jedno główne i dwa z tyłu. Dach był remontowany w latach dziewięćdziesiątych, natomiast wnętrza zostały odnowione w 2005 roku. Prace obejmowały między innymi realizację nowych instalacji, położenie podłóg, zrobienie nowych łazienek i kuchni oraz zmianę podziału wnętrz.  Później właściciel zakrył belkowe sufity gipsowym podwieszonym sufitem, podłogi w większości pomieszczeń przykrył sztuczną klepką. Także część starych, kamiennych schodów została zakryta. Na szczęście możne wszystkie te „upiększenia” łatwo usunąć, przywracając pierwotny wygląd. Okna są drewniane lub z aluminium. Niektóry wymagają wymiany.

Zrobione w 2005 roku łazienki mają nowe urządzenia sanitarne i wykończone są białymi kafelkami.

Obecnie wnętrza podzielone są w sposób następujący:

Na parterze jest główne wejście z imponującym holem, łazienka i ponad 35 metrowy lokal z aneksem kuchennym. To pomieszczenie ma wspaniałe, łukowe sklepienie. Na pierwszym piętrze, z osobnym wejściem z zewnątrz jest pokój, kuchnia-jadalnia i łazienka.  Drugie piętro podzielone jest na jadalnię z kuchnią i salonik. Na ostatni piętrze znajdują się dwie sypialnie, salonik z komikiem i łazienka.

Ogrzewanie na gaz ma termostat na każdym poziomie.

Budynek mógłby zostać przekształcony w jednorodzinny, ciekawy dom. Nadaje się także na działalność turystyczną. Przy naprawdę małym nakładzie pracy można stworzyć tu sugestywne wnętrza. Belkowe sklepienia, łuki, kamienne schody i inne elementy architektoniczne sprzed lat, dzisiaj częściowo niewidoczne, tworzą uwielbianą przez turystów atmosferę Toskanii sprzed.

Kamienica znajduje się blisko wszystkich usług, ale także wystarczająco daleko od barów i innych miejsc spotkań.

Parking zarezerwowany dla mieszkańców centrum znajduje się bardzo blisko. Duży, publiczny parking też jest daleko.

Odległości: Główny plac – ok. 3 minuty na piechotę, publiczny parking – 450 mt, bary, restauracje i sklepy spożywcze – 450 mt, stacja kolejowa – 700 mt, supermarkety – 700 mt, Arezzo – 19 km, Cortona – 11 km, Perugia – 60 km, Florencja – 90 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
Powierzchnia mieszkalna
160 m2
Współrzędne GPS
43.340256, 11.923848
Stan
Wymaga drobnych prac
Sypialnie
4 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Cena
€ 99.000,00

Video

Castiglion Fiorentino

Więcej informacji na temat obiektu JKM-1111

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty