+39 0575 680759

JKM-150 pięknie odremontowany apartament z tarasem w najstarszej części centrum średniowiecznego miasteczka w południowej Toskanii

Szukaj nieruchomości
Apartamenty - JKM-150
Powierzchnia mieszkalna
90 m2
Teren
9 m2
Sypialnie
1 sypialnia
Łazienki
1 łazienka
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
€ 140.000,00

Apartament znajduje się w najstarszej i najpiękniejszej części miasta, wybudowanej na ruinach osiedla Etrusków.  W mieszkaniu o powierzchni 90 m.kw. znajduje się wiele cennych elementów architektonicznych.  Na parterze jest przedpokój z wnęką na garderobę, w pełni wyposażona kuchnia z kamiennym kominkiem, skład pod schodami i taras.  Stare, kamienne schody prowadzą na wyższe poziomy apartamentu. Na antresoli jest lokal techniczny z pralką. Na piętrze jest obszerny salon z dwoma oknami, z których jedno zrobiono w starej wnęce wyrzeźbionej w kamieniu. Z salonu przechodzi się do dużej sypialni z kominkiem i do łazienki.

Podczas remontu odkryto szereg starych elementów jak kamienne łuki oraz kawałek pieca. Podłogi pokryte są gresem przypominającym drewno. Wszystkie kamienne i ceglane elementy zostały poddane konserwacji. Nowe okna mają podwójne szyby. Zainstalowano ogrzewanie gazowe przy użyciu żeliwnych kaloryferów. Łazienka to ciekawe połączenie starych elementów budowlanych z nowoczesnymi formami. 

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Castiglion Fiorentino
Powierzchnia mieszkalna
90 m2
Teren
9 m2
Stan
Po remoncie
Sypialnie
1 sypialnia
Łazienki
1 łazienka
Cena
€ 140.000,00

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-150

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty