+39 0575 680759

JKM-891 79 hektarowy majątek z działającym z sukcesem kurortem wakacyjnym, w pięknym i spokojnym miejscu

Szukaj nieruchomości
Gospodarstwa wiejskie i winnice - JKM-891
Powierzchnia mieszkalna
3.604 m2
Teren
790.000 m2
Sypialnie
33 sypialnie
Łazienki
40 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Ambra
Cena na żądanie

Majątek znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków doliny Valdambra, graniczącej ze słynnym regionem Chianti. Położona jest na wzgórzu, z którego rozlegają się piękne widoki na typowo toskańskie krajobrazy - winnice, gaje oliwkowe i stare osady oraz zabytkowe budynki. Mierzy około 79 hektarów, z czego 13 hektarów to winnica Chianti, gaj oliwkowy z 2600 drzewkami, 6 hektary pola uprawne i 41 hektarowy las oraz staw o powierzchni 4500 mkw.

W centrum posiadłości wybudowano z kamienia elegancki centrum wakacyjne, odtwarzając idealnie charakter i rozkład starych osad. Ma się wrażenie, że budynki stoją tu od wieków.

Kurort liczy 10 apartamentów, 3 wolnostojące wille oraz 4 pokoje hotelowe z łazienkami. Każda jednostka  ma własny ogród lub widokową lożę, Jest tu łącznie 33 pokoi z łazienkami. Wszystkie pomieszczenia mają charakterystyczne sklepienia z belkami i cegłami oraz podłogi z terrakoty produkowanej w miejscowości Impruneta, zgodnie z tradycją sprzed lat. Wnętrza urządzone są z niezwykłym gustem dobrej klasy meblami i najwyższej jakości materiałami. Wszędzie zainstalowane jest ogrzewanie i klimatyzacja.

Na terenie ośrodka znajdują się biura, recepcja, bar i miejsce sprzedaży własnych produktów, restauracja z profesjonalną kuchnią, sala gimnastyczna, przebieralnie, łaźnia turecka, basen Jacuzzi, kort ternisowy, boisko do piłki nożnej i wspaniały basen.

Wszystko otoczone jest pięknie utrzymanym ogrodem z placykami i ścieżkami wyłożonymi terrakotą lub kamieniem.

Trochę dalej stoi wielofunkcyjny budynek o powierzchni ponad 500 mkw. Jest tu zaprojektowane biuro, recepcja, sala konferencyjna, restauracja z kuchnią, winiarnia, oraz prywatna salka.

Na posiadłości znajduje się szereg budynków gospodarczych i wiat, które służą celom produkcji rolnej.

Łączna powierzchnia budynków wynosi 3604 mkw.

Na terenie majątku produkuje się wino DOCG i IGT, oliwę z oliwek oraz inne produkty rolne.

Poza położeniem w przepięknym miejscu, posiadłość znajduje się także w niezwykle strategicznym miejscu z doskonałymi połączeniami z większością słynnych miejscowości toskańskich, ważniejszymi miastami i lotniskami międzynarodowymi.

Odległości: Arezzo - 34 km, Siena - 35 km, Florencja - 60 km, Perugia - 97 km, Montepulciano - 53 km, Montalcino - 67 km, Cortona - 64 km, Pisa - 150 km, Perugia - 97 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Ambra
Powierzchnia mieszkalna
3.604 m2
Teren
790.000 m2
Współrzędne GPS
43.431296, 11.595067
Stan
Po remoncie
Sypialnie
33 sypialnie
Łazienki
40 łazienki
Cena
na wniosek
Cechy
Basen

Video

Valdambra

Więcej informacji na temat obiektu JKM-891

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty