+39 0575 680759

JKM-1007 Willa otoczona parkiem i gajem oliwkowym 8 kilometrów od starego centrum Arezzo

Szukaj nieruchomości
Wille i prestiżowe nieruchomośc - JKM-1007
Powierzchnia mieszkalna
350 m2
Teren
14.000 m2
Sypialnie
5 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Arezzo
€ 395.000,00

Posiadłość znajduje się w Arezzo, około 7-8 km od starego centrum Arezzo. Leży na zalesionym wzgórzu, z którego rozlega się piękny widok. W okolicy jest kilka innych willi. Dojazd prowadzi przez prywatną drogę szutrową, z której korzystają jedynie właściciele innych posiadłości.

Budynek odremontowany został w 2018 roku. Zrobiono nowe instalacje, naprawiono tynki, odmalowano, odremontowano okiennice i drzwi a gdzie nie było to możliwe wstawiono nowe. Łazienki zostały zmienione na bardziej nowoczesne. Zewnętrzne fasady i dach także zostały odremontowane. W ogrodzie zrobiono na nowo ścieżki i schody. Ogrodzenie terenu zostało naprawione i zainstalowano drugi płot wokół parku otaczającego dom.

Budynek mierzy łącznie ok. 350 mkw. na trzech piętrach. Na wysokim parterze, gdzie wchodzi się przez widokowy taras, jest weranda z rozsuwanymi drzwiami, hol wejściowy, salon z kominkiem, kuchnia, trzy sypialnie (jedna z tarasem) i dwie łazienki. Na drugim piętrze są dwie sypialnie i łazienka oraz dwa pomieszczenia pod dachem.

Na niskim parterze, gdzie zejść można także schodami wewnętrznymi znajduje się pomieszczenie przeznaczone na garaż z miejscem na pralnię i lokal techniczny. Z zewnątrz wchodzi się do drugiego lokalu technicznego, drugiej werandy oraz składu pod tarasem.

Teren mierzy ok. 14000 mkw. Jest tu park otaczający dom, gaj oliwkowy z 60 drzewkami, kilka drzewek owocowy i 1 hektar lasu. Cała działka jest ogrodzona. Na miejscu jest elektryczność, automatyczne otwieranie bramy i oświetlenie parku wokół domu, anteny telewizyjne, ogrzewanie na drewno, studnia głębinowa 100 mt., podlewanie gaju oliwkowego.

Teren mierzy ok. 1.4 hektara, całkowicie ogrodzony, z czego 1 hektar to las a reszta gaj oliwkowy z 60 drzewkami i park.

Odległości: najważniejsze usługi – 3 km, starówka Arezzo – 8 km, Florencja – 70 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Arezzo
Powierzchnia mieszkalna
350 m2
Teren
14.000 m2
Stan
Po remoncie
Sypialnie
5 sypialnie
Łazienki
3 łazienki
Cena
€ 395.000,00

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-1007

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty