+39 0575 680759

JKM-1016 Dom przylegający z dwóch stron do innych budynków, odremontowany z gustem i przy użyciu wysokiej klasy materiałów – Toskania

Szukaj nieruchomości
Wille i prestiżowe nieruchomośc - JKM-1016
Powierzchnia mieszkalna
200 m2
Teren
200 m2
Sypialnie
2 sypialnie
Łazienki
2 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Montagnano
€ 270.000,00

Dom znajduje się w centrum małego miasteczka będącego częścią Gminy Monte San Savino w południowej części Toskanii, w prowincji Arezzo. Został on wybudowany na pewno wiele lat temu, o czym świadczą pozostałe łuki z terrakoty i sufity z belkami. Piętnaście lat temu obecni właściciele kupili obiekt będący wówczas pubem (na parterze) i biurem (na piętrze) i zrobili gruntowny remont, wprowadzając wiele nowoczesnych elementów i niezwykle dbając o wysoką jakość materiałów budowlanych.  Parter podzielony jest na wejście, podwójny salon, kuchnię, jadalnię, łazienkę i magazyn. Podłogi są z drewna w dwóch kolorach. Kamienne schody prowadzą na piętro, gdzie znajduje się salon telewizyjny, bardzo duża sypialnia, sypialnia tzw. matrymoniale (małżeńska) oraz łazienka. Tutaj podłogi są wyłożone czarnymi kaflami ceramicznymi, które są niezwykle efektowne i łatwe w utrzymaniu. Następne schody prowadzą na strych używany jako magazyn.

Obydwie łazienki wyposażone są w nowoczesne urządzenia sanitarne i wygodne kabiny prysznicowe. Ściany pokryte są wysokiej klasy kafelkami.

Do posiadłości należy także dosyć spore podwórko z parkingiem, miejscem na kwiaty i warzywa, altaną ze stołem i barbecue oraz drugą, w pełni wyposażoną kuchnią.

W domu jest alarm, domofon, system odwapniania wody i automatyczna brama wjazdowa. Ogrzewanie jest na gaz miejski. Okna i drzwi są z drewna i mają podwójne szyby.

Jest to ładna i wygodna rezydencja, pełna światła i w idealnym stanie. Główne usługi znajdują się w miasteczku Montagnano, które liczy około 850 mieszkańców.

Odległości: Monte San Savino (supermarkety, sklepy, restauracje) – 7 km, Castiglion Fiorentino – 12 km (stacja kolejowa), Arezzo – 17 km, Siena – 60 km, Florencja – 80 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Montagnano
Powierzchnia mieszkalna
200 m2
Teren
200 m2
Współrzędne GPS
43.348215, 11.81239
Stan
Po remoncie
Sypialnie
2 sypialnie
Łazienki
2 łazienki
Cena
€ 270.000,00

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-1016

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty