+39 0575 680759

Wille i prestiżowe nieruchomośc - JKM-805
Powierzchnia mieszkalna
435 m2
Teren
18.000 m2
Sypialnie
5 sypialnie
Łazienki
4 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Arezzo
€ 450.000,00

Posiadłość leży w dolinie Valdichiana, między Cortoną i Arezzo. Składa się ze starej, odremontowanej częściowo willa, budynku gospodarczego i terenu ok. 2 ha ze stawem. 
Willa, wybudowana w 1710 roku, mierzy ponad 400 mkw. na trzech piętrach. Podzielona została na trzy apartamenty, z których dwa zostały ostatnio odremontowane. 
Apartament na parterze, którego remont zakończono w 2013 roku jest w stylu nowoczesnym ze starymi elementami architektonicznymi. Składa się z salon z lukowym sklepieniem, jadalni z kominkiem i ceglanym, lukowym sklepieniem, kuchni – jadalni z takim samym sklepieniem, pralini-spiżarni, łazienki z wanną, obszernego gabinetu i sypialni z łazienką i garderobą.  Podłogi, kuchnia i łazienki wykonane zostały z jasnego trawertynu. Wnętrza są w jasnych kolach, dzięki czemu z połączeniem z jasnymi podłogami i wieloma wyjściami do ogrodu są pełne światła. 
Nowe okna i drzwi wykonane na zamówienie mają termiczne szyby i kraty z ręcznie kutego żelaza.  Zainstalowane zostało ogrzewanie podłogowe. 

Drugi apartament zajmuje część pierwszego i drugiego piętra. Ma osobne wejście schodami zewnętrznymi. Na pierwszym piętrze jest salon z kominkiem, kuchnia-jadalnia, łazienka z wanną i gabinet/sypialnia. Na drugim poziomie są dwie sypialnie, salon telewizyjny, łazienka i garderoba. Ten apartament jest w typowo toskańskim stylu ze starymi podłogami z terrakoty i belkowymi sklepieniami. 

Trzeci apartament zajmuje pozostałą część pierwszego i drugiego piętra, z osobnym wejściem na parterze i wspaniałymi schodami z trawertynu.  Na każdym poziomie są trzy, obszerne i pełne światła pokoje.  Ta część wymaga remontu wnętrz, nowych instalacji, nowych okien oraz realizacji łazienek. 

Dach całego budynku został niedawno wymieniony. Ma obecnie pełną izolację termiczną. 

Zainstalowano zbiornik gaz LPG oraz nowe dwa piece do ogrzewania wody. Na miejscu jest telefon i szybki Internet. 

Zagospodarowany ogród wokół domu jest ogrodzony i ma automatyczne podlewanie (wodą ze stawu). 

Obok domu stoi odremontowany w zeszłym roku budynek gospodarczy o powierzchni 35 mkw., podzielony na trzy pomieszczenia. 

Teren z tyłu domu zmieniono w ogród z kamiennymi murkami i schodami. Na placu wyłożonym starymi kamiennymi blokami postawiono stół z trawertynu na 20 osób. 
Obok zrealizowano barbecue i zainstalowano stary kamienny zlew, stwarzając urocze miejsce do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. 

Posiadłość doskonale nadaje się na działalność gospodarczą – B&B lub apartamenty do wynajmu.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Arezzo
Powierzchnia mieszkalna
435 m2
Teren
18.000 m2
Współrzędne GPS
43.35533, 11.88466
Stan
Po remoncie
Sypialnie
5 sypialnie
Łazienki
4 łazienki
Cena
€ 450.000,00

Video

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-805

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty