+39 0575 680759

JKM-936 Odremontowany dom wiejski z 6 sypialniami, stodoła i budynek gospodarczy w gaju oliwkowym w Toskanii.

Szukaj nieruchomości
Wille i prestiżowe nieruchomośc - JKM-936
Powierzchnia mieszkalna
558 m2
Teren
39.999 m2
Sypialnie
7 sypialnie
Łazienki
7 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Firenze – Montespertoli
€ 2.350.000,00

Posiadłość znajduje się niedaleko Montespertoli w Prowincji Florencji. Stoi na szczycie wzgórza i otoczona jest gajem oliwkowym. Słońce operuje tu od świtu do zachodu. Dojeżdża się tu wygodną drogą szutrową – ok. 800 mt. W pobliżu nie ma żadnych innym posiadłości, także zapewniona jest cisza, spokój i prywatność. Nieruchomość składa się z domu wiejskiego, byłej stodoły, budynku gospodarczego do remontu, basenu i działki o powierzchni 4 hektarów.

Dom główny mierzy 382 mkw. na dwóch poziomach. Podzielony jest na sześć sypialni z łazienkami, dużą kuchnię, podwójny salon z zabytkowym kominkiem, gabinet, pralnię, magazyn, piwniczkę i toaletę.

Właściciel, znany mimik i reżyser francuski, przez lata remontował ten dom z niezwykłym gustem i zachowaniem tradycji toskańskich. Ściany są pomalowane na biało i dzięki dużym oknom, które pozwalają promieniom słonecznym wejść do środka, wnętrza są jasne i pełne światła. Podłogi są ze starej, ręcznie robionej terrakoty a sufity mają belki dębowe.

Okna i drzwi obramowane są lokalnym, jasno szarym kamieniem „pietra serena”. Wszystkie łazienki w stylu Belle Epoque wyłożone są białymi kafelkami a dodatki są z brązu.  

Pomieszczenia mają ogrzewanie, klimatyzację i Wi-Fi.

Charakter wnętrz ma w sobie dużo autentyczności i trochę nostalgii. Esencjalna piękność pomieszczeń przypomina pomieszczenia przedstawiane na obrazach sprzed wieków.

Była stodoła mierzy 149 na jednym poziomie plus antresola. Także i ten budynek został odremontowany pod nadzorem właściciela z gustem i w tradycjonalnym stylu. Na początku było to studio reżysera, zmienione potem w piękny apartament z dużą, otwartą przestrzenią na parterze i antresola (60 mkw). Obecnie jest tu hol wejściowy, kuchnia, pralnia, łazienka, magazyn, salon, sypialnia i taras.

Budynek gospodarczy do remontu stoi niedaleko domu głównego. Mierzy 72 mkw. na jednym poziomie i można tu zrobić dom z salonem, kuchnią, dwiema sypialniami i łazienką.

Pod stodołą jest piwnica.

Działka otacza budynki z czterech stron. Jest tu 3 hektarowy gaj oliwkowy, trzy tarasy widokowe i basen otoczony oliwkami, palmami i bambusami.

Na miejscu jest ogrzewanie, Wi-Fi, klimatyzacja w domu głównym, woda źródlana ze zbiornikiem i oczyszczalnią, elektryczność 15 KW i alarm.

Odległości: Montespertoli – 3 km, droga szybkiego ruchu Florencja-Pisa-Livorno – 15 km, Florencja (lotnisko) i autostrada A1 – 30 km, Siena – 55 km, Pisa (lotnisko) i wybrzeże: 75 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Firenze – Montespertoli
Powierzchnia mieszkalna
558 m2
Teren
39.999 m2
Współrzędne GPS
43.617998, 11.106862
Stan
Po remoncie
Sypialnie
7 sypialnie
Łazienki
7 łazienki
Cena
€ 2.350.000,00
Cechy
Basen

Video

Provincia Firenze

Więcej informacji na temat obiektu JKM-936

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty