+39 0575 680759

JKM-1104 Odremontowana, umeblowana i w pełni wyposażona posiadłość między Cortoną i Arezzo, Toskania

Szukaj nieruchomości
Wille i prestiżowe nieruchomośc - JKM-1104
Powierzchnia mieszkalna
650 m2
Teren
10.000 m2
Sypialnie
8 sypialnie
Łazienki
5 łazienki
Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Arezzo
Cena na żądanie

Nieruchomość znajduje się między Cortoną i Arezzo, niedaleko miejscowości Castiglion Fiorentino (ok 5 km) gdzie są wszystkie usługi i stacja kolejowa.  Położona jest na niskim stoku wzgórza, gdzie niegdyś podobno była osada Etrusków a w Średniowieczu twierdza obronna (istnieją widoczne ślady osady na samym szczycie).

Wokół posiadłości jest las, winnice i gaje oliwkowe. Dojazd do bramy jest drogą asfaltową, która potem zmienia się w szutrową, używaną przez traktory i osoby spacerujące.

W latach dziewięćdziesiątych właściciele na miejscu dawnych budynków w bardzo złym stanie, wybudowali nowe domy, zgodnie z lokalną tradycją – kamienne ściany i sufity z belkami e cegłami z terrakoty – ale także według przepisów ochrony budynków w przypadku trzęsienia ziemi. Nowe dachy zostały odpowiednio odizolowane. Także ściany zewnętrzne i podłogi na parterze zostały odizolowane od ewentualnej wilgoci. Materiały użyte podczas remontów były najwyższej klasy (właściciel posiada duże centrum sprzedaży materiałów budowlanych, także na pewno się zna).

Są tu rzadkie marmury, piękne kafelki, podłogi z terrakoty lub drewna, kominki robione na zamówienie z lokalnego kamienia zwanego Pietra Serena. Kuchni są w pełni wyposażone. Pomieszczenia mieszkalne są w pełni umeblowane antykami lub stylowymi meblami. W cenę sprzedaży włączone są także obrazy oraz stół bilardowy.  Wszystko jest w idealnym, gotowym do zamieszkania stanie.

Otaczający park mierzy 1 hektar. Jest całkowicie ogrodzony z automatycznie otwieraną bramą wjazdową wyposażoną w domofon z video.  Oprócz wieloletnich drzew i pięknie utrzymanych trawników jest tu miejsce na warzywnik i mały sad.  W razie potrzeby można kupić więcej terenu.

Są tu cztery kamienne budynki.  Największy ma cztery piętra.  Piwnice używane jako skład, parter z kuchnią, jadalnią, salonem, salą bilardową, łazienka, piwnica do składowania wina i garaż.  Na pierwszym piętrze są trzy sypialnie, salon i łazienka na dwóch poziomach.  Na ostatnim piętrze jest czwarta sypialnia lub gabinet.

Mniejszy dom, przylegający z jednej strony do dużego domu, jest dwupiętrowy. Na parterze jest łazienka z wanną Jacuzzi i duże pomieszczeni z kominkiem i miejscem na aneks kuchenny, które można podzielić na sypialnię i salon.  Ta część ma osobne wejście z ogrodu i połączona jest z mieszkaniem na piętrze. Składa się ono z kuchni, salonu, trzech sypialni, składu i łazienki.

Trzeci budynek to dwupiętrowy domek gościnny. Jest tu wejście, salon, kuchnia i łazienka na parterze. Sypialnia znajduje się na piętrze.

Czwarty budynek, który można przekształcić w dalsze pomieszczenia gościnne, składa się z dużego lokalu używanego jako pralnie, portyku, garażu i pieca do pizzy.

Niedaleko ogrodu warzywnego jest miejsce, gdzie trzymane są urządzenia i maszyny ogrodowe.

Na miejscu są 3 czy 4 studnie, gaz LPG, doskonałe połączenie internetowe, automatyczne podlewanie. Każda jednostka mieszkalna ma piec na pelit, dzięki którym możliwe jest utrzymanie ciepłej temperatury w zimie, przy stosunkowo niskich cenach.

Istnieje możliwość wybudowania basenu. Właściciele ewentualnie mogliby zająć się jego realizacją.

Odległości: typowy włoski bar z małym sklepem spożywczym – 1 km, bardzo dobra restauracja – 1.5 km, Castiglion Fiorentino z szeregiem restauracji, sklepów, banków, supermarketów i stacją kolejową – 3 km, Arezzo i Cortona – 14 km, Siena i Perugia – 60 km, Florencja – 85 km.

Szczegóły nieruchomości

Lokalizacja
Toscana, Arezzo – Arezzo
Powierzchnia mieszkalna
650 m2
Teren
10.000 m2
Współrzędne GPS
43.371283, 11.899971
Stan
Po remoncie
Sypialnie
8 sypialnie
Łazienki
5 łazienki
Cena
na wniosek
Cechy
Garaż

Valdichiana

Więcej informacji na temat obiektu JKM-1104

Do zapytań ogólnych użyj formularza kontakty